DIY pom pomy z hedvábného papíru

Přeji příjemný den dámy, 

dnes pro vás mám jednu otázku. Bez čeho se neobejde žádná oslava narozenin nebo svatba? Odpověď je jednoduchá, bez výzdoby. A proto se s vámi dnes podělím o jednoduchý návod na výrobu papírových pom pomů, které se právě pro tyto příležitosti výborně hodí. Tento návod jistě potěší i děti, protože to hravě zvládnou také.

Co budeme potřebovat na výrobu?

Ostré nůžky na papír
Drátek
Hedvábné papíry

Na výrobu jednoho pom pomu budete potřebovat 5 archů hedvábného papíru, nebo se dají koupit přímo sady na výrobu. Papíry mohou být v jedné barvě nebo vícebarevné. Obě verze vidíte na fotkách. Malý pom pom je ze vzorovaného hedvábného papíru.Papíry přeložíme na polovinu a potom je poskládáme všechny najednou jako harmoniku.


 Jakmile máme harmoniku hotovou tak ji uprostřed převážeme drátkem.


Potom oba okraje papíru zastřihneme dokulata, jak vidíte na fotkách.Postupně od sebe oddělujeme jednotlivé vrstvy papíru, nejprve jednu polovinu a pak druhou, aby nám vznikl výsledný tvar. Tento krok je nejnáročnější, papír je velice tenký a má sklony se trhat.Pom pom zavěsíme na drátek nebo třeba na stuhu a pověsíme, kam potřebujeme.Vaše LibuBlanka Straka

Máme rádi šaty ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat