Retro svatba ve stylu 50. let

Přeji příjemný den dámy, 

jestli se některá z vás chystá na svůj velký svatební den a ještě stále nemáte vybrané svatební šaty, mám pro vás jeden tip na originální šaty v klasické bílé barvě. A pokud stále váháte, v jakém stylu budete svatbu mít, co třeba uspořádat svatbu v retro stylu? Vybrala jsem pro vás bílo červenou barevnou kombinaci s Šaty Lindy Bop Audrey White Brocade a spodničkou Colectiff Spodnička Red Uni. Pokud je pro vás červená příliš výrazná, můžete si vybrat třeba bílou nebo pastelovou spodničku, barev je v e-shopu na výběr mnoho.

 
Šaty můžete obléci s páskem, nebo místo něj použijete velkou stuhu v barvě spodničky.

zdroj
K doladění šatů postačí retro fascinátor, francouzský závoj nebo třeba věneček ze stejných květů jako je svatební kytice.

zdrojzdrojzdrojzdroj
A co pánové? Červené kšandy, ponožky ve stejné barvě jako spodnička nevěsty nebo třeba tenisky?

zdroj

zdroj
 Spodničku sladíme ještě s botičkami, můžou být v kontrastní červené barvě nebo třeba bílé s nějakým červeným detailem.Svatební kytice může být z vlčích máků, pivoněk nebo třeba z klasických růží, opět v kombinaci s bílými květy.

zdrojzdrojzdrojzdroj
Výzdobu vybereme opět ve stejné barevné kombinaci. Podrobněji se svatební výzdobě budu věnovat v nějakém dalším článku.

zdroj
A nesmíme zapomínat na družičky :). Co třeba šaty Retro šaty Lindy Bop Audrey Red Polka nebo Retro šaty Lindy Bop Audrey White Polka.

zdroj
Příště se můžete těšit na inspiraci v podobném duchu.


Vaše Libu

Blanka Straka

Máme rádi šaty ♥

1 komentář: