DIY Krabice na módní nezbytnosti

Přeji příjemný den krásky,  

také se jako já topíte v hromadách všelijakých šátků, šál, punčoch a všemožných dalších doplňků a přemýšlíte jak je zkrotit a přehledně uložit. Naštěstí jsem v IKEA objevila tyto úžasné barevné krabice, které jsou vyloženě dělané na ukládání podobných věcí. Pokud nechcete investovat, vystačíte si s krabicemi od bot apod., což je sice trošku pracnější ale, můžete se na nich alespoň kreativně vyřádit.

Jak jistě víte, miluji puntíky, takže jsem pro svoji krabici zvolila jednoduchý puntíkovaný design. 


Co budeme potřebovat na výrobu?

Lepící papíry
Razidlo 
Krabice ( velký výběr mají tradičně v IKEA) 
Nůžky
Pravítko
Tužku

  
Jak na to? 

Krabici přeměříme a rozvrhneme si, jaký počet koleček použijeme a v jaké vzdálenosti od sebe kolečka nalepíme. To pro mě byla asi nejtěžší část, která vyžadovala trochu trpělivosti. Razidlem si z papírů vyrazíme potřebný počet koleček, potom si pomocí pravítka a tužky na krabici načrtneme body, na které postupně nalepíme kolečka. Kolečka můžete vyrobit i z jiných papírů, ale pak se budeme trošku trápit s lepidlem :).

Jednoduché a efektní zároveň, že? Teď už stačí jenom naskládat vše do krabic a pěkně uložit na své místo.Vychutnejte si svoji kreativní chvilku a příště se můžete těšit na originální dárkovou květinu.

Vaše Libu

Blanka Straka

Máme rádi šaty ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat