Desatero pro podzimní pohodu

(tipy a triky jak přežít dlouhé tmavé večery a dny bez újmy na duši)

Bude to znít jako klišé, ale prostě to funguje a pokud ne, uvedené body zopakujte v uvedeném pořadí každý den, v případě potřeby i vícekrát denně.

1) Vykoupejte se a umyjte si hlavu (ano umyjte si ji, abyste po poledni nemusely propadat dotěrnému pocitu, že ta ofina nebo vlasy vzadu jsou mastné, plihlé, že jste si je prostě měly umýt = zbytečně zkažený den).

2) Namažte se voňavým krémem.3) Upravte se: naličte se podle zvyklostí. Pokud propadáte podzimnímu splínu, použijte vodě odolnou řasenku. Pohodlně a krásně se oblečte. Navoňte se tou nejlepší a nejkrásnější vůní co máte. Nenechávejte si ji na vzácnější příležitost, tou je právě dnešní malý šťastný den.


4) Dejte si kávu do nejoblíbenějšího hrníčku, popřípadě si kupte nový nejoblíbenější. K tomu si dejte něco sladkého. To se na podzim vyloženě musí, nejlíp zabírá přecukrovaný štrůdl nebo kakaová bábovka s kokosem.5) Poslouchejte svou oblíbenou hudbu. Vyberte tu pozitivní, jinak oceníte voděodolnou řasenku, viz. bod č.3.

6) V případě, že během dne propadáte únavě a smutku v práci, zopakujte bod č.4. Kávu si udělejte do nového hrnečku, který jste si koupila speciálně do práce.7) V případě, že jste šla domů v dešti, vánici atd., zopakujte body č.1  a č.4. Místo kávy si dejte horkou čokoládu nebo svařený džus s badyánem, hřebíčkem a skořicí, tentokrát do roztomilého hrnečku.8) Zapalte několik vonných svíček ve stylových, romantických svítilnách nebo svícínkách.

9) Pusťte si film, který vás zaručeně pobaví.10) Den zakončete bodem č.1, případně zahrňte další povzbuzující a relaxační aktivity.

Ať jsou Vaše nadcházející krátké dny co nejpříjemnější.

Dámy sobě,


Vaše I.

Blanka Straka

Máme rádi šaty ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat