Snídaně do postele? ANO!

Všední rána moc rituálu klidné a načančané snídaně nenahrávají.  Už jen ten začátek – ze snů vás vytrhne budík, vyskočíte , trefíte směr a už to jede, voda na čaj, vzbudit děti, snídaně, svačina, pití „mami neviděla jsi klíče od skříňky?“ horečně běháte a hledáte klíče…Do toho jak sportovní trenér povzbuzujete „ dělej, dělej!“  V půl osmé se za nimi zabouchnou dveře a vy máte pocit, že si musíte znovu lehnout. Tajfun jménem Všední ráno , se roztáčí s železnou pravidelností.


Ne jinak tomu bývá i o některých víkendech, kdy v neděli mívá syn zápasy.
O to víc se snažím si ty volné víkendy užít. Dlouho si jen tak poležet,  krásně prostřít k obědu a nebo si  dopřát snídani do postele.

I taková snídaně do postele chce krásně prostřít avšak zachovat trochu té ležérnosti.

Hrneček na dobrou kávu s bohatou pěnou můžete sehnat třeba v Bella rose, kde velmi ráda nakupuji.
Obchod přesně ladí mému stylu a ať jde o snídani do postele nebo oběd v trávě, najdete zde vše, co  potřebujete.
Zamilovala jsem se do čajů Tafelgut, kterých právě   tady   naleznete bohatý výběr. Jsou v biokvalitě a jsou vynikající!
Hrnečky můžete použít jak na kávu tak čaj, mám nejraději tyto od Grenngate , jejichž vzory, barvy a styly si beru dle nálady .

Lžičky a příbory k snídani rozhodně ty, z řady Coté table jsou elegantní, romantické a prostě báječně vypadají.Snídaně do postele je zkrátka malý obřad. Obřad, s nímž den nemůže dopadnou  jinak, než nádherně.

Fotky jsem si vypůjčila z báječného obchodu Bellarose .


Zdraví Eva

Blanka Straka

Máme rádi šaty ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat